Zoznámte sa s nami

Pretože maličkosti sú dôležité…

Pretože je Váš deň jedinečný a jediný…
Pretože vieme, že toto je začiatok…

Láska je nádherná vec. A úžasné je, keď sa dvaja ľudia rozhodnú v mene tejto lásky spojiť svoje životy v jeden. 

Svadba je úchvatná a očarujúca udalosť. Pred zrakmi najbližších si ona a on sľúbia, že budú svoju lásku chrániť a rozvíjať.

A táto nádherná chvíľa potrebuje byť dokonalá.

Snažíme sa pomôcť doladiť ju do toho najmenšieho detailu a preniesť vašu individualitu a vkus aj do svadobných tlačovín – počnúc oznámením až po nálepky na výslužky.

Spolu s vami vytvoríme to, čo pre Vašu svadbu hľadáte.

So srdcom

Upravujeme, dolaďujeme, všímame si detaily. Prenášame na oznámenie Vašu individualitu - to, čo Vás charakterizuje - farby, kvety, štýl, sny... Tlačíme, až keď ste s návrhmi úplne spokojní. Poradíme Vám, ale Vaše prianie je stále pre nás prioritou.

Spolupracujeme

Spolupracujeme nielen s Vami, ale aj s dodávateľmi papiera, tvorcami grafiky. Ak máte náročnejšie priania, necháme Vaše oznámenia vytlačiť priamo vo veľkej tlačiarni - napríklad aj na ručný či zlatý papier. Veľkosť etikiet, rozmer menoviek, individualitu zasadacieho poriadku... prispôsobíme sa Vám vo všetkom, čo je v našich silách.

Rešpektujeme

Vieme, že každý pár je jedinečný a má jedinečné potreby. U nás si môžete objednať aj malé množstvá tlačovín a cena jedného kusu zostane nezmenená. Pri väčšej objednávke máte poštovné zdarma. Vieme, že chcete mať svoju objednávku čo najskôr, tak využívame kuriérske služby, aby sa Vám doručenie prispôsobilo časovo i miestne.

Komplexnosť

Prenesieme vzor Vášho oznámenia na všetky svadobné tlačoviny - nezostaneme len pri pozvánke k svadobnému stolu. Pripravíme menovky, etikety najrôznejších rozmerov - na víno, svadobný alkohol, darčekové fľaštičky, výslužky. Vzor Vášho oznámenia môže byť aj na odznakoch či magnetkách. Dokonca Vám pripravíme tričká pre rozlúčku so slobodou či na svadobné fotenie.

Komunikujeme

Máme pre Vás otvorené dvere - sadneme si s Vami ku káve 🙂 Budeme s Vami komunikovať prostredníctvom mailu či messengera a ujasňovať si Vašu predstavu hneď pri tvorbe. Sme otvorení Vašim návrhom a nápadom - veľmi radi tvoríme nové jedinečné vzory.

Dokonalosť

Vybrúsime Vaše oznámenie a grafiku do detailu. Dáme Vám čas, aby ste si všetko premysleli. Pripravíme variácie písma, umiestnenia vzoru či textu. Včelníme do oznámení Vaše prvky, nápady.

Ak máte akékoľvek otázky, jednoducho nám napíšte.

Skontaktujte sa s nami

V čase od 04.07.2024 do 10.07.2024 máme krátku dovolenku. Objednávky, ktoré prídu po 03.07.2024, budeme vybavovať po návrate. Prajeme vám krásne letné dni.