Tlačoviny v rovnakom štýle – objednávanie

Chceme aj ostatné tlačoviny v rovnakom štýle. Ako si ich môžeme objednať?

  • Ak si chcete objednať v rovnakom štýle ako svadobné oznámenie pozvánky k svadobnému stolumenovkymagnety alebo srdiečkové etikety, môžete využiť niekoľko preklikov v popise oznámenia. Môžete tiež kliknúť na kód oznámenia vpravo pod objednávkovým formulárom (napr. Grafika: … SV901…) a otvorí sa Vám ponuka s tlačovinami vo Vašom štýle. Tiež môžete zrolovať na stránke s oznámením nižšie, kde nájdete tlačoviny v rovnakom grafickom štýle a kliknúť na potrebné. A napokon môžete kód oznámenia (napr. SO2103 alebo SV901) zadať do lupy na vyhľadávanie.
 
  • Pri objednávaní ostatných tlačovín (zasadací poriadok, čísla stolov, rôzne odkazy či popisy), pre ktoré nie sú vyobrazenia v konkrétnom štýle, využite výber v menu – SVADOBNÉ TLAČOVINY.  Nájdite si potrebné tlačoviny vo Vašom formáte a rozmere. 
  • Štýl, v akom chcete svadobné tlačoviny pripraviť (napr. SO2103 alebo SV901), vpíšte do kolonky Vzor (štýl Vášho oznámenia) alebo do poznámky

Nenašli sme typ tlačovín alebo rozmer, aký by sme potrebovali. Je možné pripraviť aj iné tlačoviny, ako sú na stránke?

  • Ak máte záujem o rozmer tlačovín, ktorý nie je v ponuke alebo hľadáte tlačoviny, aké na stránke nie sú – napíšte nám. Následne sa dohodneme na možnosti ich prípravy.